Lietuvos reklamos prodiuserių asociacija LAPA kviečia dalyvauti kūrybiškumo festivalio „Cannes Lions” metu vyksiančiame XXI-ajame jaunųjų režisierių konkurse YOUNG DIRECTOR AWARD (YDA) 2018 ir siūlo apmokėti trijų geriausių darbų aplikavimo į šį konkursą išlaidas.

Jei norėtumėte, kad LAPA apmokėtų Jūsų aplikavimo išlaidas, siųskite nuorodą į savo darbą el. paštu info@ltapa.lt iki 2018 m. balandžio 25 d. LAPA sudaryta komisija išrinks tris laimėtojus – kiekvieną jų asmeniškai informuosime iki gegužės 10 d.

YDA konkurse pradedantieji režisieriai iš viso pasaulio konkuruoja su trumpametražiais filmais, muzikiniais klipais, socialinėmis reklamomis, meno projektais ir kt. Laimėjimas daugumai tampa karjeros tramplinu: lyderiaujančių pasaulio gamybos kompanijų prodiuseriai laimėtojus kviečia bendradarbiauti, siūlo juos atstovauti, padeda gauti įdomių darbų ir remia jų gamybą.

Jei norite aplikuoti savarankiškai, detaliai su konkurso sąlygomis, kategorijomis, datomis galite susipažinti konkurso svetainėje https://www.youngdirectoraward.com skiltyje „Rules / Categories”. Aplikavimo terminas – 2018 m. gegužės 15 d. (pateikus darbą iki 2018 m. balandžio 6 d. dalyvavimo mokestis – mažesnis).

Dėl konsultacijų (pasitarti į kurią kategoriją geriausia aplikuoti su konkrečiu darbu, ar Jūs, kaip jaunas kūrėjas, atitinkate konkurso sąlygas) galite kreiptis į 2017 m. YDA žiuri narę Ievą Javaitytę el. paštu ieva@somefilms.net