LAPA kviečia ir skatina jaunuosius režisierius dalyvauti „Young director award 2019“ konkurse, Kanuose.
https://www.youngdirectoraward.com/

Jau trečius metus LAPA atrinktiems jauniesiems talentams, siekiantiems tapti rinkos profesionalais ir dalyvauti tarptautiniame konkurse, suteiks galimybę tai padaryti nemokamai, kompensuodama jų dalyvio mokestį.

Dalyvavimo YDA konkurse sąlygas galima rasti čia: https://www.youngdirectoraward.com/competition/eligibility/.

LAPA finansuos darbų pateikimą šioms kategorijoms: labdaros reklama (angl. „charity commercial“), reklama („commercial“), mokyklos filmas/video darbas iki 6 min. trukmės („film school up to 6 min“) ir mokyklos filmas/video darbas daugiau nei 6 min. trukmės („film school 6 min. and over“).

Kompensuojant dalyvio mokestį bus remiami 2 jaunuoliai, aplikuojantys į mokyklos filmo/video darbo („film school“) kategoriją bei 1 reklamos režisierius, aplikuojantis į reklamos („commercial“) kategorijas.

LAPA paraiškų finansavimui laukia iki balandžio 30 dienos, imtinai, el. paštu ceo@ltapa.lt su trumpu prisistatymu, kontaktais, motyvacija dėl finansavimo poreikio bei darbu, kuris jau pateiktas ar bus teikiamas aplikuojant „Young director award 2019” konkursui.

Aplikuojant iki kovo 31 d., taikomi sumažinti mokesčiai. Galutinis darbų pateikimo terminas: gegužės 15 d.

Atsižvelgiant į organizatoriaus taikomą darbų teikimo ir apmokėjimo tvarką, LAPA kompensuos jau pateiktų darbų dalyvavimo išlaidas, pagal pateiktus atlikto mokėjimo dokumentus.

„Young director award 2019“ – apdovanojimų ceremonija vyks tarptautinio Kanų festivalio metu, birželio 20 dieną.

2018 m. prizininkai, įskaitant LAPA lėšomis paskatintos lietuvės Jorės Janavičiūtės darbą, čia: https://www.youngdirectoraward.com/winners-2018/